Кафедра веде підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів:

БАКАЛАВР

Бакалаврат обіймає спеціалізації 6.131-4 «Обладнання та технології зварювального виробництва», 6.131-5 «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій», ліцензійний обсяг – 60 осіб денной форми навчання та 50 осіб заочної форми навчання. Термін навчання – 4 роки. Ліцензія діє до 01.07.2021 р.

Під час навчання випускник здобуває кваліфікацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» - бакалавр зі зварювання, технічний фахівець-механік.

МАГІСТР

На спеціальність «Прикладна механіка» виділено 240 місць, таким чином на освітні програми 8.131-4 «Обладнання та технології зварювального виробництва» та 8.131-5 «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» мінімальна кількість місць для магістрів складає 40 чоловік. Ліцензія діє до 01.07.2021 р.

Під час навчання випускник здобуває кваліфікації за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр»:

1. інженер із зварювання;
  2. інженер-механік;
  3. викладач університетів та вищих навчальних закладів.

У навчальній діяльності кафедра плідно співпрацює із запорізькими промисловими підприємствами: ТОВ «Запорізький титаномагнієвий комбінат», AT «Мотор-Січ», ТОВ Сервісний центр «Металург», ПАТ «Зернотехсервіс», НПП «Плазматех», ПАТ «ПТП Укренергочермет», ПАТ «Запоріжкран», ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Запоріжтрансформатор», ПАТ «АвтоЗАЗ», Запорізька АЕС, ПАТ «Запорізький завод металевих конструкцій», ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод», ПАТ «Дніпроспецсталь», ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченко, ВАТ «Запорізький судобудівельно-судноремонтний завод», ПАТ «Запорізький машинобудівний завод», ТОВ «Тріада Лтд КО».