Схоже на те, що споконвічний спір між «фізиками» та «ліриками» щодо їх ролі для майбутнього людства геть не злободенний для викладачів нашого учбового закладу, бо ті і другі залюбки ладнаються в одній особі. Вирішуйте самі: інженер-механік, конструктор з багаторічним стажем, кандидат наук з економіко-математичного моделювання – це, звісно ж, «фізик», тобто людина з математичним складом розуму, раціоналіст і просто зануда. А якщо це вразливий романтик, невиправний мрійник та ще й автор вже двох надрукованих романів – перед нами «лірик». Але тим не менш це одна особа, Тетяна Тіховська, доцент кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, починаюча письменниця, популярність якої динамічно набирає обертів не тільки в Запоріжжі, а й в Україні.

23 квітня в межах Бібліотечного ярмарку «Під шерхіт сторінок», який організувала Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, Тетяна Тіховська презентувала свій новий роман «Фотограф». Перша книга Тетяни Миколаївни «Паперова лялька» вийшла друком рік тому і вже знайшла своїх прихильників.

Якщо перша книга була написана на основі реальних подій родини автора, то друга – абсолютно не прив'язана до її життя, це містичний роман, дії якого відбуваються в Парижі на початку минулого сторіччя.

Кілька примірників своїх книг Тетяна Тіховська подарувала до бібліотечних фондів Запорізького національного технічного університету.

Висоцька Наталя Іванівна
начальник патентно-інформаційного відділу ЗНТУ