26 жовтня 2013 року у Запорізькому обласному центру молоді Запорізької обласної ради пройшов турнір з гри «Брейн-ринг», де взяли участь студенти Запорізьких вишів, зокрема представники Запорізького національного технічного університету.

Кожен ВНЗ зібрав свою кмітливу молодь у групи, і у підсумку вийшли цікаві команди:

• Група А: «Борода Онотоле», «Фемида», «Мама семи инженер», «In TEAM»;
  • Група Б: «Гиперболоиды», «Без маникюра», «Гидрознайки», «Знатоки»;
  • Група В: «Полный привод 6х6», «Брэйн Тристер», «Команда имени Аненкова», «Машинка», «Карапузы». Група В об’єднала команди ЗНТУ та наших коледжів.

Отже, гра розпочалася! Перший раунд – змагання один на один. Дві команди-суперниці розміститися за столами зі спеціальними кнопками, на які учасники повинні були натиснути якнайшвидше. Ведучий озвучував запитання, й одразу розпочинався відлік часу. Яка з команд відповість першою та ще й влучно – отримує бал! За неправильну відповідь іншій команді додається 20 секунд на роздуми і можливість правильно відповісти.

Цікаво, що протягом гри зал теж не дрімав, і коли ведучий закінчував читати запитання, глядачі теж дружньо обговорювали відповідь, а коли їм випадала можливість відповідати, майже завжди влучали.

Коли гра закінчилася, судді підрахували бали та вирішили, які команди продовжать змагання на новому рівні. Хоча й не всі пройшли далі, учасники пішли з гарним настроєм, тому що всі познайомились один з одним, обмінялися знаннями та добрими емоціями.

Фінал виявив справжніх велетнів знань, показав, хто справжня ходяча енциклопедія! Такими виявилися наступні команди: Група А – «In TEAM», Група Б – «Без маникюра», Группа В – «Полный привод 6х6» – вони посіли перші місця.

Наша команда «Полный привод 6х6» була представлена студентами четвертого курсу транспортного факультету. Всю гру хлопці та дівчата трималися молодцем, швидко орієнтувалися, підтримували один одного – грали, як справжня команда! За підсумками гри «Полный привод 6х6» посіла 3 місце серед учасників останнього змагання, фіналу.

Студенти дякують студентському самоврядуванню ЗНТУ за проявлений ентузіазм, підтримку та організоване інтелектуальне дозвілля!

Діана Желєзнякова
Сніжана Вичужаніна