Ранкова зарядка ЗНТУ на ганку головного корпусу від 05 квітня викликала масу позитивних емоцій, як в учасників, так і в організаторів.

Насправді, було б круто проводити такі заходи щотижня, але й разова акція показала, що студенти, наша молодь, може без примусу хоча б 10 хвилин займатись фізичними вправами.

Виникає запитання, а навіщо все це? Але відповідь проста - підняти самосвідомість, настрій, та просто на 10 хвилин відволіктись від навчальної метушні.

І гарно те, що біля головного корпусу майже не було курців. Це дуже естетично, адже приємно бачити «обличчя» університету, де не кидають «бички» повз урни та, вибачте, «харкають» на підлогу.

Прикро, що у натовпі спостерігаючих було чутно фрази: «Що це за цирк?», «Я б ніколи не вийшов це робити, маячня». Гей, люди, які це казали, ви дійсно так думаєте??? Вивчаючи інші навчальні системи світу, розглядаючи їх заходи, можна побачити безліч подібних акцій, а у нас таке робити, пробачте, тупо? Я бачив на обличчях людей посмішки, вони сміялися, танцювали та бісилися – це ж чудово! Трохи сумно, коли навколо тебе розквітає природа, а тобі потрібно сидіти на заняттях, а захід допоміг всім бажаючим вивільнити енергію.

Подібні флеш-моби показують, що «Машинка» виховує здорову, активну й небайдужу до спортивних заходів молодь.

Після зарядки стало соромно палити, тому, люди, навіть якщо ви палите, то робіть це не біля головного входу, а біля урн, було б круто проходити до головного входу не через дим!

І взагалі, як ви дивитесь на те, щоб частіше проводити такі зарядки?

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ