27 червня у Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців щорічного конкурсу на іменні премії Autodesk. Цього року церемонія нагородження проходила у дещо незвичному форматі, а саме форматі онлайн конференції, що стало можливим завдяки технічної підтримки спеціалістами центру «CIDECS» (керівник Павленко Д.В.) та ЦІІТЗНП університету (керівник Савчук А.Є.).

В церемонії нагородження прийняв участь директор з продажу у Європі компанії Autodesk Адам Барицький (Adam Barycki), який у своїй промові привітав переможців конкурсу та розповів про подальшу співпрацю університетів України з Autodesk.

Також з вітальним словом виступив ректор НУ «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков, директор Центру САПР (Авторизований дилер Autodesk в Україні) Олег Борисенко та провідний фахівець Головного центру «ЗНТУ-Autodesk» Павло Глушко.

В цьому році конкурс проводився серед студентів, школярів та вчителів шкіл. В номінації студентських робіт перші місця посіли роботи Середи Олександра (Національному університеті «Запорізька політехніка», керівники роботи: Клименко В.Ю., Глушко П.В.) та Сивоконь Максима (Сумський державний університет), друге місце посіли також дві роботи – Карапузь Артема (Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка) та Майструка Павла (Національний університет «Львівська політехніка»), третє місце – Комнатний Ілля (Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»). В номінації шкільних робіт перше місце здобула робота Музиканової Поліни (Криворізька педагогічна гімназія, керівник проекту Янчевська І.В.). Серед вчителів шкіл перше місце посіла робота Наталлі Кирюшенко (Криворізька загальноосвітня школа №68).

Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу натхнення та нових перемог.

На даний час триває прийом робіт на XX Конкурс студентських робіт та XVIII Конкурс шкільних робіт на премії Autodesk.

ГЦ «ЗНТУ-Autodesk»