30 березня 2015 року в резиденції посла Великої Британії в Україні пройшла щорічна церемонія нагородження переможців та призерів конкурсу на іменні премії Delcam. Організація заходу проводилася Головним навчальним центром «ЗНТУ-Delcam» спільно з Delcam LTD та резиденцією посла Великої Британії в Україні.

У церемонії нагородження взяли участь надзвичайний та Повноважній Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, засновник компанії Delcam Х'ю Хамфріс, директор Європейського регіону Delcam Санді Моффат, ректори вищих технічних навчальних закладів, студенти – переможці конкурсу та їхні наукові керівники, переможці та учасники конкурсу «ArtCAM для шкіл».

На офіційній частині посол привітав всіх учасників церемонії, подякував організаторам проекту за тісну та плідну співпрацю з українськими вузами, а також вручив дипломи та цінні призи переможцям. Від ЗНТУ диплом отримав старший викладач кафедри «Металорізальні верстати та інструмент» Клименко Віталій, як керівник конкурсної роботи, яка отримала четверте місце серед конкурсних робіт.

Другу винагороду для ЗНТУ отримав магістр кафедри «Металорізальні верстати та інструмент» Буря Дмитро за перше місце серед українських університетів у міжнародній олімпіаді 2014-2015 Global CAM University Competition (розробка керуючих програм для верстатів з ЧПК).

Делегацію ЗНТУ очолював ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков.

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог у конкурсах та олімпіадах.

Головний навчальний центр «ЗНТУ-Delcam»