27 червня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців щорічного конкурсу на іменні премії Autodesk та VІ Науково-технічна конференція «Інформаційні технології AUTODESK в освіті і наукових дослідженнях». В церемонії нагородження прийняв участь директор з продажу у Європі компанії Autodesk Адам Барицький (Adam Barycki), який у своїй промові привітав переможців конкурсу та розповів про подальшу співпрацю університетів України з Autodesk.

Також з вітальним словом виступив ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко та директор Центру САПР (Авторизований дилер Autodesk в Україні) Олег Борисенко.

Під час церемонії нагородження Сергію Бєлікову та Адаму Барицькому було вручено мантії та дипломи почесних професорів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

В цьому році конкурс проводився серед студентів, школярів та вчителів шкіл. В номінації студентських робіт перше місце зайняла робота Тукало Наталі (Київський національний університет технологій та дизайну), друге місце зайняла робота спеціаліста кафедри «Металорізальних верстатів та інструменту» Запорізького національного технічного університету Середи Олександра (керівники роботи: Клименко В.Ю., Глушко П.В.). В номінації шкільних робіт перше місце здобула робота Музиканової Поліни (Криворізька педагогічна гімназія, керівник проекту Янчевська І.В.). Серед вчителів шкіл перше місце посіла робота Наталі Кирюшенко (Криворізька загальноосвітня школа №68).

Переможцям та учасникам конкурсу було вручено грамоти та цінні призи. Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу натхнення та нових перемог.

На даний час триває прийом робіт на XIX Конкурс студентських робіт та XVII Конкурс шкільних робіт на премії Autodesk.

ГЦ «ЗНТУ-Autodesk»