20 травня об 11.00 «Машинка» гостинно відкрила свої двері для всіх охочих дізнатись про умови навчання в цьому чудовому університеті. Такий захід дуже корисний для абітурієнтів, адже саме зараз, у травні, в їх житті відбувається одна з найголовніших подій – вибір професії та університету, а проведення дня відкритих дверей дозволяє навчальному закладу відрекомендувати себе майбутнім студентам.

Ледь потрапивши до університету, його гості відразу ставали учасниками його цікавого та пізнавального життя. Студенти роздавали буклети та календарі з інформацією про свій інститут. Запорізький національний технічний університет сьогодні налічує такі інститути: Машинобудівний інститут, Фізико-технічний інститут, Інститут інформатики та радіоелектроніки, Економіко-гуманітарний інститут та Інститут управління і права. Серед них 12 факультетів, 60 кафедр, 9 навчально-лабораторних корпусів. Університет готує бакалаврів, спеціалістів (інженерів), магістрів за 51 спеціальністю. Викладацький склад налічує понад 900 осіб, з яких 640 мають наукові ступені і вчені звання, в тому числі 47 докторів наук, професорів. Із числа викладачів 24 особи обрані дійсними членами і членами-кореспондентами галузевих академій України, 25 мають почесні звання заслужених діячів науки і техніки, заслужених працівників освіти, лауреатів Державної премії. В ЗНТУ навчається понад 13 тис. студентів. В університеті працює військова кафедра з підготовки офіцерів запасу одночасно з навчанням на денній формі. Підготовча робота з майбутніми абітурієнтами здійснюється на факультеті довузівського навчання у формі підготовчого відділення, підготовчих курсів, школи вихідного дня.

Для батьків і гостей «Машинки» була підготована спеціальна програма, в ході якої вони мали можливість побачити університет зсередини, зануритись в ту атмосферу, яка йому характерна, а також ознайомитись з умовами навчання, поставити найбільш хвилюючі питання. Ведучі заходу – Глеб Лунін, Анастасія Бойченко, Анастасія Атрошенкова та Олег Полєшко представляли номери та інформували про аудиторії, в яких проводили більш детальне ознайомлення з особливостями навчання в кожному з інститутів. Розважали аудиторію команда КВН «Запорізький вектор», чемпіон з гирьового спорту показав нам дивовижні навички, а музична частина була надзвичайно різноманітною: був і акордеон, і електрогітара, і пісня французькою, а також пісня від викладача. Навіть похмура погода і дощ не завадили нашим артистам демонструвати свої таланти.

Сподіваємось, що багато абітурієнтів у цьому році поповнять ряди студентів ЗНТУ!

Тетяна Коляда
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ