У зв'язку із підготовкою до відзначення Міжнародного Дня інвалідів, Запорізьким національним технічним університетом здійснюється комплекс заходів з оновлення документів відповідних студентів бюджетної та контрактної форм навчання. За результатами збору копій особистих документів будуть сформовані списки студентів, які отримають матеріальну підтримку в рамках міської програми соціального захисту населення тощо.

Відповідно до вищезазначеного, просимо Вас завчасно подати комплекти документів (у 3-х примірниках), що засвідчують право на пільги під час навчання. Такими документами є:

1. копія паспорту
  2. копія коду
  3. копія пенсійного посвідчення
  4. копія довідки огляду МСЕК (ВКК)
  5. комплексна програма реабілітації
  6. облікова картка студента пільгової категорії (заповнюється у каб. 405)

Для подачі цих документів необхідно виконати наступні кроки:

1. Підготовлені копії особових документів студент подає разом із їх оригіналами до юридичного відділу (кабінети № 2.16 (2.17), 7 корпус ЗНТУ) для їх подальшого засвідчення. Для студентів бюджетної форми навчання на основі їх документів фахівці юридичного відділу готують висновок щодо отримання права на пільги під час навчання.

2. Завірені особові документи та ВИСНОВОК юридичного відділу необхідно подати до каб. 405 (IV поверх головного корпусу університету).

3. Написати заяву з проханням надати державні пільги у каб. 405 та заповнити облікову картку студента пільгової категорії (IV поверх головного корпусу університету).

Увага – комплекти документів мають бути підготовлені у 3-х примірниках для їх подальшого зберігання та використання у юридичному відділі, профкомі студентів та стипендіальному відділі бухгалтерії.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Комісії соціального захисту профкому студентів за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 64, каб. 405 (IV поверх головного корпусу університету). Веб-сайт: http://pks-zntu.org.ua, к.т.: 061-7698-340 або 061-2244235.

Графік роботи зі студентами пільгових категорій спеціалістами юридичного відділу: вівторок та четвер з 9-00 до 17-00 (кабінети № 2.16, 7 корпус ЗНТУ, приміщення приймальної комісії ЗНТУ), тел. +380(61)7698-323

Графік роботи зі студентами пільгових категорій Комісією соціального захисту профкому студентів: понеділок та середа з 15-00 до 17-00, кабінет 405 (IV поверх головного корпусу університету). Веб-сайт: http://pks-zntu.org.ua, к.т.: 061-7698-340 або 061-2244235.