Запрошуємо Вас на навчання на нові напрями підготовки Запорізького національного технічного університету на кафедрі будівельного виробництва та управління проектами:

• 6.060101 – «Будівництво» (кваліфікація бакалавр)
  • 7.06010101 – «Промислове та цивільне будівництво» (кваліфікація інженер-будівельник)
  • 8.06010101 – «Промислове та цивільне будівництво» (магістр будівництва).

Розвиток ринкових відносин в будівельній галузі, у промисловому, машинобудівному та аграрному секторах економіки Україні, міжнародна інтеграція та поступовий перехід держави до світових стандартів, потребують підготовки нової формації висококваліфікованих фахівців будівельної галузі.

Будівельна галузь у цілому відчуває поступовий зріст обсягів замовлень і виробництва. Загальною тенденцією є збільшення питомої ваги нового промислового та цивільного будівництва, а також, реконструкції у Запорізькому регіоні, що пов'язано з переоснащенням провідних промислових підприємств регіону та назрілою необхідністю перепланування багатьох існуючих будівель і споруд, будівництва громадських та цивільних об'єктів, що виконують представницькі функції або становлять за мету надання послуг різним категоріям користувачів.

Сфера професійної діяльності:

• контролююча діяльність у сфері будівництва;
  • управління капітальним будівництвом;
  • зведення будівель та споруд;
  • проектування будівель та споруд;
  • проектно-кошторисна діяльність;
  • технічна експлуатація будівель та споруд;
  • будівництво та експлуатація інженерних мереж.

Фахівці-будівельники обіймають наступні посади (згідно із ДК 003:2010):

• 1223 Керівники виробничих підрозділів у будівництві;
  • 1223.2 Начальники (інші керівники) та майстри дільниць (підрозділів) у будівництві;
  • 1313 Керівники малих підприємств без апарату управління в будівництві;
  • 1476 Менеджери (управителі) з архітектури та будівництва;
  • 1471 Менеджери (управителі) у сфері операцій з нерухомістю;
  • 1491 Менеджери (управителі) у житлово-комунальному господарстві;
  • 214 Професіонали в галузі архітектури та інженерної справи;
  • 2142 Професіонали в галузі цивільного будівництва.