Відповідно до Наказу ЗНТУ від 07 жовтня 2019 року № 307 розпочато щорічний вузівський тур конкурсу студентських наукових робіт, який є I етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Відповідальний за НДРС на кафедрі подає всі роботи до відділу наукової роботи студентів (адмін. корпус, 3 поверх, каб. 41, тел. 4-93) до 09 листопада 2019 року.

Директорам інститутів, завідувачам кафедр представити від кожної кафедри не менше 3-х робіт. Звернути увагу на відповідність якості представлених робіт щодо елементів новизни, оригінальності та перспектив впровадження!

Роботи оформлюються згідно з «Положення про вузівський етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (Наказ ЗНТУ від 07 жовтня 2019 року № 306).

Вимоги до оформлення наукових робіт дивіться нижче в прикріплених файлах.