25 січня в Національному університеті «Запорізька політехніка» за підтримки ректора Бєлікова С.Б. для випускників шкіл м. Запоріжжя було проведено масштабний захід.

Уперше в Університеті відбулось пробне тестування з української мови та літератури, у якому учні мали можливість ознайомитися зі структурою тестового зошита та перевірити фактичні знання з мови та літератури.

Щоб якісно перевірити ґрунтовність знань абітурієнтів, провідні науковці нашого Університету розробили тестові завдання, що максимально наближені до тестових завдань, з якими випускники зустрінуться на основній сесії ЗНО.

У пробному тестуванні, яке проводилося для всіх бажаючих абсолютно безкоштовно, взяли участь понад 800 учнів запорізьких шкіл. Реєстрація на захід проходила протягом кількох місяців на спеціальній сторінці офіційного сайту НУ «Запорізька політехніка». Результати пробного тестування кожен учасник має можливість перевірити за посиланням, що було зазначено на бланках відповідей.

У процесі заходу і після закінчення роботи учасники тестування мали можливість отримати вичерпну інформацію про правила вступу до ВНЗ 2020 року, інформацію про спеціальності, які пропонує кожен факультет Запорізької політехніки, чинних освітніх програм університету.

Нагадуємо, що 01 лютого відбудеться пробне тестування з математики, 02 лютого – з фізики. Запрошуємо всіх охочих.

Дякуємо всім, хто взяв участь в організації та проведенні цього заходу. Впевнені, що цей досвід був корисним та віримо, що це стане початком доброї традиції нашого спілкування з майбутніми абітурієнтами.

Центр доуніверситетської підготовки.