У весняний сонячний день, 24 березня, студенти Запорізького національного технічного університету за підтримки профкому студентів ЗНТУ дружно й весело вийшли на суботник! Організовано студенти зібралися біля 4 корпусу, розподілили територію за факультетами й дружно взялися до прибирання. Слід зазначити, що ділянка дісталася досить-таки запущена й важка, терміново потребуюча чистоти й порядку. Але студенти не розгубилися й швидко зібрали все сміття по пакетах. Навели чистоту на алеях, газонах і тротуарах. Очистили газони від папірців, пакетів, пляшок, гілок, кульків, недопалків й іншого сміття, який давно потрібно було прибрати. Завдяки таким факультетам, як гуманітарно-правовий, міжнародного туризму і управління персоналом і факультету управління фізичною культурою та спортом, тепер можна насолоджуватися порядком, чистотою та гармонією!

Після суботника всі дружно вирушили до студентської їдальні відпочити, разом пообідати й обсудити майбутні корисні справи.

Ми повинні розуміти, що наше майбутнє в наших руках! Якщо хочеш змінити світ на краще, почни із себе, з людини у дзеркалі. Студенти можуть все! Головне, бажання, позитивний настрій і відмінний дружний колектив!

Ольга Мязіна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ