Голова робочої групи з доопрацювання урядового законопроекту, ректор КПІ Михайло Згуровський звернувся до громадськості щодо надання пропозицій

Відповідне повідомлення опубліковане на офіційному сайті Національно технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

У повідомленні зазначена форма для надання пропозицій та електронна адреса, за якою прийматимуться пропозиції до законопроекту "Про вищу освіту" (реєстр. №9655 від 28.12.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України).

Усі пропозиції будуть прийматися до 29 січня 2012 року. Інформацію щодо надання пропозицій див. на сайті НТУУ "КПІ" ( http://kpi.ua/ ).

Нагадаємо, результатом консультацій прем’єр-міністра з представниками вищої школи щодо законопроекту "Про вищу освіту", що розроблений Міністерством освіти, стало доручення М.Азарова про створення оперативної робочої групи, яка протягом двох тижнів має доопрацювати зазначений проект закону. Головою групи призначено в.о. ректора НТУУ "КПІ" Михайла Згуровського.