Ви є тут

Головна

За сприяння ректора Запорізького національного технічного університету С.Б. Бєлікова на базі кафедри програмних засобів ЗНТУ спільно з ГО «Екосенс» в межах діяльності спільної «Школи робототехніки та програмування Smart Kids» 20.10.2108 р. було проведено хакатон для школярів м. Запоріжжя «Hack for Dnipro». Понад 40 учнів шкіл, що взяли участь у хакатоні, за підтримки шкільних викладачів та порадам менторів – науковців кафедри програмних засобів ЗНТУ розробили цікаві ідеї проектів щодо покращення стану річки Дніпро та інших водойм із застосуванням технологій робототехніки та програмування.

Журі конкурсу, до складу якого входили представники ЗНТУ, ЗНУ, «Запоріжсталі», компанії Computools та ГО «Екосенс», оцінило та відібрало найкращі проекти для подальшої підтримки. Приємними для усіх учасників виявилися подарунки та смаколики від спонсорів.

Підтримку заходу надали:

– ВАТ Запоріжсталь ( https://zaporizhstal.com ) – провідне металургійне підприємство Запорізького регіону, яке підтримує соціальні ініціативи, зокрема проекти з захисту навколишнього середовища (ініціатива «Врятуємо Дніпро разом»);

– ініціатива Meet and Code;

– компанія Freshcode ( https://freshcodeit.com ) – ІТ-компанія, що реалізує веб та мобільні проекти для Європи і США, має штат понад 100 співробітників (розробники, менеджери, дизайнери, тестувальники, бідери та інші), розміщена у кількох офісах із сучасною інфраструктурою в м. Запоріжжі та запрошує студентів на роботу;

– компанія Computools ( https://www.computools.com ) – американська компанія з розробки програмного забезпечення зі штатом понад 150 осіб, яка має власний офіс в Запоріжжі та зацікавлена у розвитку регіонального ринку праці для ІТ-фахівців.

Детальну інформацію про захід та фотозвіт наведено на сторінці https://www.facebook.com/smartkids.zp.ua/

Завідувач кафедри програмних засобів
С.О. Субботін