31 жовтня 2013 року за підтримки профкому студентів ЗНТУ та адміністрації гуртожитку №4 у приміщенні спортивної зали гуртожитку № 4 відбулася гучна вечірка на честь містичного свята Хелловін. Святкова тематика, весела музика не залишили байдужим жодного мешканця.

Хелловін – свято відьом, привидів та іншої нечисті. Традиція святкування відобразилась у костюмах та гриму студентів. Вечірку відвідали вампіри, відьми, мертві наречені та інші містичні створіння гуртожитку. Невід'ємний символ Хелловіна – гарбузова голова із свічкою всередині також була присутня на святі, що дало атмосферу містичності та загадковості.

Своє ставлення до проведення вечірки Іван Дашко – голова студентської ради гуртожитку № 4, висловив так:

«Седьмая по счету вечеринка в моем сопровождении, прошла отлично. Все задуманное и спланированное было выполнено. Уровень, на который мы поднялись на «Общаге+1. Welcome» мы продолжили и воплотили идеи на очередной вечеринке. Это и громкая зажигающая музыка, и дымовые эффекты, и световое сопровождение. Очень радовали различные хэллоуинские костюмы. В короткие сроки мы успели все организовать: украсили зал под нужную тематику, подготовились к конкурсам. Была проведена традиционная лотерея, где номерки были наклеены на воздушных шарах. Все получили ценные призы от профкома студентов ЗНТУ. Своей музыкой наши несменные ди-джеи Ayoub Fethallah и Дмитрий Лакота просто зажгли танцпол.

В этот раз не было так душно, так как окна еще не успели заклеить на зиму, и было проветривание. Но жарко было тем, кто отрывался по полной.

Конечно же хочу поблагодарить всех за помощь в организации праздника. Это, в первую очередь, Профком студентов ЗНТУ, за финансовое обеспечение и поддержку. Евгения Сокола – за украшение зала и именно за неотъемлемую часть вечеринки – тыквы, которые он сам вырезал оформлял. Анастасию Мартюк – за отличные фото. Руслана Кошелюка – за управление светомузыкой. Мы все справились с поставленной задачей и надеемся, что всем понравилось».

Ось так і закінчилося свято, всі задоволені та з нетерпінням чекають наступної події.

Це остання вечірка у супроводі Івана Дашка, адже він вже закінчує навчання в університеті. Ми сподіваємося, що нове управління підтримає все те, що було задумано і підніметься у своїх прагненнях на новий рівень.

Студрада гуртожитку №4 висловлює вдячність Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за підтримку, адміністрацію гуртожитку за надання приміщення та допомогу в організації свята.

Юлія Цвітанська
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ