26 лютого 2015 р. у ІІ корпусі Запорізького національного технічного університету відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України. У ній взяли участь студенти першого та другого курсів нашого навчального закладу, які протягом першого семестру проявили себе у вивченні історії рідної країни.

Олімпіада була проведена під керівництвом завідувача кафедри українознавства Миколи Васильовича Дєдкова. Відповідальна за проведення – асистент кафедри українознавства Ольга Анатоліївна Чумаченко. За результатами олімпіади І місце посів студент ГФ-213 Антон Коновальчук, ІІ – студентка Т-314 Ольга Марченко, ІІІ – студент РТ-513 Сергій Авраменко. Переможців було рекомендовано до участі в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з історії України, що відбудеться в Криворізькому національному університеті 26-28 березня 2015 р. Вітаємо переможців та бажаємо їм гідно представити ЗНТУ в наступному етапі змагань!