Наприкінці квітучої весни всі студенти із величезним нетерпінням очікували фінал гри веселих та кмітливих на кубок ректора ЗНТУ. 26 травня ця подія нарешті настала і ми з превеликим задоволенням подивилися цю гру. У фінал вийшли найкращі з найкращих, команди «Рыцари юмора», «Трансформеры», «Голова не болит», «Мысли вслух» та команда зі штрафним активом в мінус 3 бали – «Сборная ЭТФ». Чого ми чекали від найталановитіших команд? Звичайно якісного та актуального гумору на задану тему – Євросезон.

Як і завжди, гра почалася з першого конкурсу «Привітання», в якому усі команда продемонстрували свої підготовлені мініатюри та жарти. У цьому конкурсі найбільше балів отримала команда «Трансформеры», і з цим повністю погодилися глядачі в залі, тому що під час їх виступу сміх та оплески не припинялися. Далі конкурс «Розминка», в якому, як і завжди, члени журі задавали питання на вільні теми учасникам. Команди мали всього 30 секунд, щоб відповісти достойно смішно, за що і отримували бали. В цьому конкурсі перевага від журі була в бік команди «Трансформеры». Третій конкурс «Біатлон» показав, наскільки смішні команди підготували короткі жарти на різні теми. Журі довго вагалося у розподілі балів, тому не раз призначало «штрафні кола» для команд. І в цьому конкурсі перемога беззаперечно відійшла команді «Трансформеры». Четвертий конкурс під назвою «Домашнє завдання» продемонстрував заздалегідь підготовлені командами відео або постановки у формі «СТЕМ». Це було дійсно смішно, і всі учасники підготувалися добре, що оцінили і журі, і глядачі, і ведучий. Фінальний конкурс, який мав розставити усі місця та виявити переможця – «Відеоконкурс». Команда «Голова не болит» зняли дійсно близький кожному студенту відеоролик, який можна назвати «Жахи сесії. Як закінчити ВНЗ та залишитися живим». Наступна команда «Сборная ЭТФ» зробила соціальне опитування на різні теми, де респондентами виступила молодь. Команда «Мысли вслух» здивувала глядачів відео про дійсно круту дівчину, яка завжди прийде на допомогу, наче супергерой – ТУПОGIRL. Команда «Трансформеры» показала гідний уваги відеоролик про нелегке життя їх команди. Найбільше балів за цей конкурс справедливо отримала команда «Рыцари юмора» яка показала, що було б, якщо за часів Середньовіччя була реклама.

За загальними підсумками в кінці гри журі вже мало свої бачення розподілу призових місць, але спочатку на сцені була оголошена команда, що отримала «Приз глядацьких симпатій». Команда РП «Дюшес» хоч і не змогла пройти у фінал, проте на думку глядачів стала найкращою у цьому сезоні. Третє почесне місце зайняла команда «Мысли вслух» та від журі отримала кубок і грошову винагороду у розмірі 2000 гривень, з чим ми їх і вітаємо. Друге місце, із активом у 14,8 балів посіла команда «Рыцари юмора», яка також отримала кубок та грошову винагороду у 3000 гривень. Переможцями фіналу КВН на кубок ректора ЗНТУ стала команда «Трансформеры». Минулого року вона вже ставала абсолютним переможцем, і цей сезон став не виключенням. Ми щиро вітаємо цю команду з заслуженою перемогою та бажаємо ще більше натхнення, позитиву та правильного настрою на нові та унікальні у своєму роді жарти.

Рубан Катерина
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ