13-14 вересня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування, який одночасно є чвертьфіналом Міжнародної студентської олімпіади з програмування ICPC. Більше трьохсот студентських та учнівських команд мали змогу помірятись силами та визначити кращих. одночасно в шести містах України. Змагання в Південному регіоні (Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська області) проходили в Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова, що в Миколаєві.

Право брати участь в ІІ етапі змагань здобули команди НУ «Запорізька політехніка» ZNTU_Question_Mark (Басанець М.І., Діденко А.Є., Камєнський Д.В.), ZNTU_Deja_vu (Сологубов І.Я., Поляновський А.О., Терлецький С.В.), ZNTU_CoRe (Козлов В.В., Судаков В.В., Бережний О.Ю.) та команда коледжу радіоелектроніки НУ «Запорізька політехніка» cZCR_Binary_Code (Баранова О.А., Перетятий В.О., Андрюшин А.О.) під керівництвом тренерів Дейнеги Л.Ю. та Камінської Ж.К., викладачів кафедри програмних засобів. Задачі були дуже непростими, їх вирішення вимагало застосування знань з математики, логіки і, звичайно, програмування, та відповідного досвіду.

За результатами ІІ етапу команда ZNTU_Question_Mark (Басанець М.І., Діденко А.Є., Камєнський Д.В.) посіла 2 місце та пройшла до фіналу Всеукраїнської олімпіади з програмування, який є пів фіналом світу!

Радо вітаємо хлопців! Бажаємо успіху в фіналі!

Дейнега Л.Ю.,
Камінська Ж.К., кафедра програмних засобів