Все більш популярною у нашому місті стає співпраця активної молоді та міської влади. Ще одним доказом цього факту стали дії з реставрації улюбленого місця відпочинку запоріжців – бульвару ім. Т.Г. Шевченка.

15 серпня Запорізька міська рада спільно з компанією «Київстар» за ініціативою молодіжної громадської організації «Місто Z» відкрили Wi-Fi майданчик. Тепер у парку біля «Годинника Закоханих» створена перша в Україні «Територія легального контенту». За допомогою відкритої Wi-Fi зони тут можна отримати доступ до електронних бібліотек літератури та музики, встановивши на свої мобільні пристрої додатки «Smart KS» і «Музичний клуб».

Крім того, до Дня незалежності України планується встановити у парку клумби, реставрувати освітлення, фонтани та легендарний годинник.

Наші студенти також відвідали урочисте відкриття «Території легального контенту», переглянули святкові виступи запорізьких талантів і випробували на своїх мобільних пристроях запропоновані додатки.

Приємно, що завдяки ідеям молоді Запоріжжя оновлюється та вдосконалюється. Виходить, майбутнє міста дійсно в наших руках, а, отже, слід генерувати прогресивні ідеї та не боятися їх втілювати. Профком студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ завжди підтримає ваші цікаві пропозиції! Так наприклад в ЗНТУ за ініціативи та безпосередньої участі профкому студентів ще у 2012 році реалізовано проект вільного Wi-Fi в читальних залах бібліотеки.

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ