За підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації реалізується інноваційний проект «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв нації», метою якого є формування та розвиток ринку інтелектуального капіталу України, об'єднання зусиль державної влади, бізнесу та громадського сектору для інтелектуального розвитку молоді та розбудови економіки нашої держави. Партнером проекту виступає всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська Студентська Спілка».

За два роки реалізації Проекту сформовано базу талановитої молоді – студентів вищих навчальних закладів міста Києва та учнів київських шкіл. На сьогодні 2453 особи входять до складу Золотого кадрового резерву.

Метою подальшої реалізації проекту є продовження формування бази в кожному регіоні України. Планується проведення тестування за категоріями для виявлення знань представників, співбесіди, сприяння у працевлаштуванні, а також створення Віртуальної Академії – освітнього он-лайн ресурсу, що допомагатиме молоді безкоштовно отримувати знання.

Що таке Центр Майбутнього в Україні?

Центр Майбутнього – це:

• «БАНК ІДЕЙ» – можливість отримувати доступ до прогресивної, унікальної та практично цінної інформації;
  • «БАНК ТАЛАНТІВ» – можливість виявляти, знаходити, залучати обдарованих представників молоді, здатних досягати високих результатів;
  • «ЦЕНТР РОЗВИТКУ» – розвиток практичних знань та навиків учасників проекту (надання програм навчання, потрібної інформації, результатів досліджень, наукових даних тощо);
  • «БІРЖА ІННОВАЦІЙ» – можливість впровадження в життя інтелектуальних продуктів учасників проекту за допомогою залучення інвестицій.

Центри майбутнього по всьому світові є ефективними інструментами для надання людям можливості працювати більш ефективно, зустрічаючи поточні й майбутні виклики. Центри майбутнього показали, що вони додають реальну цінність при вирішенні складних і практичних питань в таких різноманітних галузях як економічний розвиток, обслуговування, інновації, просторове планування та реконструкція міст, транспорт і водне господарство, енергетика, освіта, побутова електроніка, банківська сфера.

Сучасним молодим людям властиво прагнути успіху та побудови кар'єри, подальшого просування та професійного зростання. В світі снують організації, для яких це є місією. Саме такою організацією і є Центр Майбутнього.

Центри Майбутнього по всьому світові є інструментом для оновлення, поширення і зростання інтелектуального капіталу, що виступає у формі наукових знань, інформаційного та технологічного продукту нації. Це – місце зустрічі обдарованих, цілеспрямованих людей, своєрідний трамплін для визначення можливостей та запуску нових ініціатив та проектів, генератор талантів та цікавих ідей, абсолютно новий простір для використання інтелектуального потенціалу.

На сайті Проекту Ви зможете детальніше ознайомитись з інформацією про діяльність Центру Майбутнього в Україні, історію створення та його засновників.

Також маєте змогу дізнатись більше про історію та концепцію діяльності Центрів Майбутнього по всьому світу та отримати інформацію про Альянс Центрів Майбутнього в цьому розділі.

Також Ви маєте можливість відвідати наступні розділи:

• НАШІ ПРОЕКТИ (переглянути інформацію про реалізовані та нові проекти Центру майбутнього, долучитись до участі у нових проектах);
  • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (актуальна інформація про програми стажування та працевлаштування від компаній-партнерів, цікаві відкриті вакансії, свіжа законодавча база України та різноманітні корисні посилання та поради щодо працевлаштування);
  • ВІРТУАЛЬНА АКАДЕМІЯ (безліч актуальних та корисних порад, фільмів, книг для саморозвитку та кар'єри, методичних та тренінгових матеріалів, ігор, відео-, аудіо-записів з конференцій, семінарів, круглих столів та інші корисні посилання);
  • БАЗА УЧАСНИКІВ (заповнити анкету та стати частиною «Золотого кадрового резерву країни»);
  • ПАРТНЕРИ;
  • ФОТОГАЛЕРЕЯ.