З 12 по 14 червня 2013 р. Головним учбовим центром ЗНТУ-Delcam і компанією Delcam Plc. була проведена ІV Міжнародна технічна конференція «Прогресивні інформаційні технології Delcam в освіті і наукових дослідженнях». Співорганізатором виступив Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка на базі якого і проводилася конференція. Велику підтримку в організації і проведенні конференції надали такі підприємства як АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ПАО Полтавський машинобудівний завод, ТОВ Центр САПР.

Основне завдання конференції полягало в консолідації університетів для підвищення рівня підготовки фахівців в області передових інформаційних технологій. Були заслухані доповіді представників університетів і підприємств, пройшли обговорення наукові підходи по створенню нових конструкторських і технологічних рішень в різних напрямах з використанням програмного забезпечення Delcam. Основна увага на конференції приділялася питанням впровадження інформаційних технологій Delcam в учбовий процес, підготовці фахівців, науковим досягненням, які були отримані при використанні програмного забезпечення Delcam, а також новим можливостям систем.