Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту

Вітаємо збірну команду Запорізької області — володаря Кубку України-2018!

В оновленому Палаці спорту «Юність» 24.11.2018 відбулися фінальні змагання Кубку України зі спортивної аеробіки, в яких прийняли участь команди одинадцятьох областей. Команда Запорізької області (яка складається на основі спортсменів ЗНТУ) посіла перше місце у командному заліку та одержала Кубок України 2018!

Підготували команди: збірну зі спортивної аеробіки ЗНТУ – Світлана Атаманюк, збірну з фанк-аеробіки ЗНТУ – МСМК Катерина Шеховцова та тренер дитячої збірної команди ЗНТУ Олександра Подопригора.

Вітаємо!

07.11.2018 у СК ЗНТУ пройшли студентські змагання з шахів серед факультетів. Переможці – студенти факультету КНТ, срібні призери – ІФ факультет, бронза – у студентів ФЕУ.

08.11.2018 – змагання з настільного тенісу. Переможці – збірна команда ФЕУ, срібні призери – ФКНТ, бронзові нагороди у студентів юридичного факультету.

Переможці та призери нагороджені грамотами, кубками та солодкими призами від студентського профкому.

Щойно у Києві закінчився Міжнародний відкритий Кубок 2018 зі спортивної аеробіки. Студенти Запорізького національного технічного університету завоювали золото у категоріях «тріо» та «група» і срібло у категорії «змішані пари»!

Вітаємо з успіхом спортсменів та їх тренерів – Олександру Ігорівну Подопригору та Світлану Іванівну Атаманюк і вболіватимемо за них у змаганнях Кубку України!

Пловдив, Болгарія. Plovdiv aerobics FIG World Cup. Категорія – група (GR).

Збірна України у складі – Виходцев Володимир, Субботіна Дар'я, Черкез Катерина, Рожкова Анжеліка (усі – Запоріжжя, ЗНТУ) та Великодній Владислав (Суми) – виборола бронзові нагороди етапу Кубку Світу!

Вітаємо спортсменів та головного тренера збірної — Заслуженого тренера України, доцента, зав. кафедри ФКОНВС Атаманюк Світлану Іванівну!

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Вчора, 28 жовтня у Запоріжжі відбувся 2nd Zaporizhstal Half Marathon, який організували RUN Ukraine. Півмарафон став завершальним у цьому сезоні у RUN Ukraine Running League 2018. Раніше аналогічні змагання проходили у Києві та багатьох інших містах України. Активну участь у проведенні заходу взяли студенти та викладачі ЗНТУ. А студент групи КНТ-127 Маслов Д.О. прийняв участь у естафеті, здолавши відрізок у 5 км.

Сподіваємось, що надалі участь нашої студентської молоді у подібних благодійних заходах стане доброю традицією!

В рамках заходів Покровського ярмарку 6 жовтня у Запоріжжі було встановлено Національній Рекорд України.

Студент транспортного факультету (гр. Т-426 сп) Владислав Яровий встановив гирьовий рекорд в номінації «Найдовший час безперервного жонглювання наосліп гирею вагою 34 кг з подвійним обертанням», (попередній рекорд – 17 кидків за 24 секунди з гирею вагою 32 кг).

Наш спортсмен вирішив ускладнити виконання кидків і жонглював гирею вагою 34 кг. Вже з першої з наданих йому трьох спроб було побито Національний рекорд – 56 секунд і 30 кидків! На цьому Владислав Яровий вирішив не зупинятися і скористався другим шансом. І він подолав свій попередній рекорд – 1.14 хвилин і 40 кидків!

Встановлення рекорду Владиславом Яровим зафіксували за всіма правилами представники Книги Рекордів України.

Вітаємо Владислава та його тренерів – старших викладачів кафедри ФКОНВС ЗНТУ – Щербія Сергія Анатолійовича, Журавльова Юрія Геннадійовича та Ремешевського Олександра Володимировича!

3 жовтня збірна ЗНТУ з волейболу брала участь у змаганнях «Битва Університетів», який проходив в Медичному університеті. У турнірі також грали збірні команди: ЗНУ, ЗДІА, ЗДМУ та КПУ. Збірна ЗНТУ виборола 1 місце та кубок, 2 місце посіла команда господарів ЗДМУ, 3 місце – команда ЗДІА.

Склад команди: капітан команди Бабіч Д. (БАД 116), Паленко В. (УФКС 116), Грінь В. (Т 815), Мирошниченко Д. (УФКС 226), Терновий О. (Т 313), Омельчук А. (КНТ 815), Поставний Д. (Е 817), Соловйов М. (Е 117), Слива О. (РТ 715), Залозецький К. (ІФ 513), Чумак І. (КНТ 525), Кормін Д. (М 116), Бойко О. (БАД 116), Кошарна К. (КНТ 525). Тренер – ст. викладач кафедри ФКОНВС Луценко С.Г.

Збірна команда ЗНТУ з баскетболу втретє посіла Перше місце та стала чемпіоном Студентської баскетбольної Ліги України 2018 року.

Вітаємо переможців!

Вчора у СК ЗНТУ відбулася зустріч півфіналу СБЛУ, збірна «машинки» здобула впевнену перемогу над командою Національної металургійної академії Дніпра з рахунком 103-63.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів і бажаємо успіху у фіналі СБЛУ, який відбудеться 08-09.06.2018 на домашньому майданчику – СК ЗНТУ.

Бажаємо успіхів!

Сторінки