В цьому році кафедра маркетингу започаткувала нову традицію – святкування професійного свята День маркетолога і логіста (у зв'язку з відкриттям нової спеціальності «Організація торгівлі і комерційна логістика») кожну першу середу жовтня.

Тому 5 жовтня кафедра гучно відсвяткувала своє професійне свято – День маркетолога і логіста, що є яскравим підтвердженням нашої причетності до великої спільноти цих спеціалістів. Свято пройшло у дружньому колі викладачів, студентів та запрошених гостей. На свято завітали: декан факультету економіки та управління – Корольков В.В.; ветеран кафедри – Слинько В.В.; випускники минулих років – Харланова В., Куліков В., Зибарєва Ю.

Група кожного з курсів підготувала своє привітання та конкурси для всіх учасників. Було дуже цікаво і приємно спостерігати за інтелектуальними, творчими та організаційними здібностями наших студентів.

Наприкінці свята декан факультету урочисто вручив залікові книжки першокурсникам. Традиційно – групі маркетологів та вперше – групі логістів. Першокурсники були прийняті в члени Клуба маркетологів і логістів. Бажаючі також можуть увійти до складу наукового гуртка «Я – маркетолог, я – логіст».

Шановні маркетологи і логісти вітаємо Вас з професійним святом! Від щирого серця бажаємо здоров'я, щастя, невичерпних сил, безмежного натхнення та професійної реалізації!