4 листопада 2015 року кафедра менеджменту вперше відсвяткувала своє професійне свято – День Менеджера.

Менеджер – висококваліфікований спеціаліст з організації управління і одна з найбільш популярних професій на сьогоднішній день. Це професіонал найвищої кваліфікації в сфері управління економікою, що відмінно розбирається в правових і господарських справах, здатний знаходити стратегічно точні управлінські рішення в найскладніших обставинах. Але головне – менеджер повинен уміти так керувати людьми, щоб вони захотіли і змогли повністю розкрити свій можливий потенціал.

Не зважаючи на те, що цей день святкували на кафедрі вперше, він залишив багато позитивних емоцій.

Для студентів викладачі підготували цікаві завдання, які виконувались з великим ентузіазмом. У кожному з цих завдань студенти показали свою креативність, вміння та досвід яких вже набули, проявили себе як майбутні успішні менеджери та лідери. Феєричні виступи, цікаві індивідуальні номери – все це набирало оберту та запалювало в очах блиск радості та веселий сміх.

Хотілося б відмітити наймолодших менеджерів – першокурсників гр.ФЕУ-515, які не зважаючи на відсутність досвіду, залишили в пам'яті присутніх свій блискучий виступ. Вони настільки талановиті та дружні, що немає сумніву у майбутньому будуть лідерами на всіх кафедральних заходах.

Маємо відзначити Юлію Макаренко за креативний плакат, і ФЕУ-511/521 за веселі selfie!

Також дуже сподобалася казка від ФЕУ-513. Здивували і приголомшили студенти ФЕУ-522.

Колектив кафедри щиро вітає викладачів, студентів та випускників кафедри з цим великим днем для кожного менеджера. Бажаємо всім успіхів в професійній діяльності, вдалої реалізації планів та проектів, цікавих ідей та піднесеного командного духу!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі, та бажаємо колективу кафедри, студентам та випускникам кафедри успіхів у подальшій професійній діяльності.