кафедра металорізальних верстатів та інструментів

У період з 28 лютого по 28 березня 2015 в рамках проекту TEMPUS «Модернізація вищої інженерної освіти в Грузії, Україні та Узбекистані відповідно з технологічними Виклики» (530244-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-JPCR) на базі Кутаїського державного університету Акакія Церетелі було проведено тренінг 20 магістрів із 10 вузів учасників проекту.

Метою тренінгу було вивчення програмного забезпечення Delcam та підвищення рівня володіння CAD/CAM системами з подальшим застосуванням отриманих знань для виконання магістерських робіт.

З приємного придбання розпочався третій рік проекту Темпус «Модернізація віщої інженерної освіти в Грузії, Україні та Узбекистані відповідно з технологічними викликами» 530244-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-JPCR. На кафедрі Металорізальні верстати та інструмент з'явився фрезерно-гравірувальний верстат Woodpecker CAMARO CP-1208, який був куплений в рамках програми створення сучасної лабораторії згідно плану проекту Темпус.

Добігає кінця другий рік виконання проекту Темпус «Модернізація віщої інженерної освіти в Грузії, Україні та Узбекистані відповідно з технологічними викликами» 530244-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-JPCR. За час виконання проекту викладачі університету переймали досвід європейських колег, знайомилися з матеріально-технічним оснащенням і методичними матеріалами. Програмою проекту передбачено створення сучасної лабораторії відповідно до потреб спеціальності, яка приймає участь у проекті.