Найбільша IT кафедра Запорізького регіону – кафедра програмних засобів Запорізького національного технічного університету розширює співробітництво з індустрією. Новим партнером кафедри стала компанія Computools – амбітне молоде та активно зростаюче підприємство з розробки програмного забезпечення. Ректором ЗНТУ С.Б. Бєліковим та директором компанії Computools Г.О. Шадарою підписано рамковий договір про співробітництво, який дозволить студентам кафедри програмних засобів проходити практику та дипломування на базі Computools та сприятиме їхньому подальшому працевлаштуванню.

Компанія Computools ( https://www.computools.com ) – американська компанія з розробки програмного забезпечення з науково-дослідними центрами в Україні, яка використовує найновіші інструменти для реалізації ідей за допомогою комп'ютерів та інших пристроїв. Напрямки роботи: розробка нових продуктів для Gaming & Leisure, FinTech, електронна комерція та роздрібна торгівля, медіа та розваги, програмне забезпечення та HI-TECH, нерухомість, охорона здоров'я та життя науки, освіта та людські ресурси.

Завідувач кафедри програмних засобів
С.О. Субботін