На пропозицію канадської ІТ-компанії Fintegro ректором ЗНТУ, проф., д.т.н. С.Б. Бєліковим та CEO Fintegro Д. Черкасовим укладено договір про співробітництво, яке буде організовано на базі кафедри програмних засобів ЗНТУ.

Будучи провідною та динамічно розширюваною компанією Fintegro зацікавлено у працевлаштуванні високоякісних фахівців – студентів та випускників спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки, яких готує кафедра програмних засобів.

Співробітництво ЗНТУ та Fintegro передбачатиме залучення студентів кафедри програмних засобів до виробничої та переддипломної практики на базі Fintegro, а також сприяння Fintegro у освітній і науково-дослідній роботі кафедрі програмних засобів.

Оскільки компанія Fintegro зацікавлена у розвитку технологій Iнтернету речей, обробки і розпізнавання великих даних співпраця Fintegro та кафедри програмних засобів ЗНТУ буде підтримувати виконання міжнародного проекту «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» (ALIOT, 573818-EPP-1-2016-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP) програми «Еразмус+» Європейського Союзу.

Завідувач кафедри програмних засобів
С.О. Субботін