19 квітня 2016 року на кафедрі менеджменту ЗНТУ були підведені підсумки конкурсу «Інновація року 2016».

Участь в ньому брали п'ять команд, в кожній з яких були студенти 1, 2, 3, 4 і 5 курсів. Старанна робота над проектами офіційно стартувала 25 грудня 2015 року. В результаті, кожна команда презентувала свій інноваційний проект і була гідно оцінена вельмишановний членами журі.

Згідно зі схемою виставлення балів, журі оцінювали бізнес-план, рекламний плакат, усну презентацію, відповіді на питання і наочність (слайди / відео / макет та ін.).

Переможцем в цій «гонці інновацій» стала команда №3 «Гагарін», з чим ми всі щиро їх і вітаємо!

Всі учасники конкурсу отримали багато нових знань і навичок, а також безцінний практичний досвід роботи в команді!