В оновленому Палаці спорту «Юність» 24.11.2018 відбулися фінальні змагання Кубку України зі спортивної аеробіки, в яких прийняли участь команди одинадцятьох областей. Команда Запорізької області (яка складається на основі спортсменів ЗНТУ) посіла перше місце у командному заліку та одержала Кубок України 2018!

Підготували команди: збірну зі спортивної аеробіки ЗНТУ – Світлана Атаманюк, збірну з фанк-аеробіки ЗНТУ – МСМК Катерина Шеховцова та тренер дитячої збірної команди ЗНТУ Олександра Подопригора.

Вітаємо!

Під час проведення змагань глядачів та вболівальників очікували сюрпризи — флешмоб зі 150 спортсменів збірної зі спортивної аеробіки провели його під спів наших відомих співаків — студентів ЗНТУ Ані Косович та Мишка Герасимчука. А 48 студентів — представників усіх факультетів ЗНТУ спеціалізації «аеробіка» виступили з показовим номером з фіт-болами та степ-платформами, який підготували тренери-викладачі кафедри ФКОНВС ЗНТУ МСМК Катерина Шеховцова, МСМК Аліна Кубатко та МС Світлана Кокарева.

Шануємо нашу творчу молодь та її натхненника та очільника — Заслуженого тренера України, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, зав.кафедри Світлану Іванівну Атаманюк!