Цього літа студенти Запорізького національного технічного університету разом зі студентами Тернопільського національного економічного університету та Київського національного університету будівництва та архітектури мали можливість відвідати літню школу з керування проектами та міжнародну наукову конференцію, що проходила в FH Dortmund Університету прикладних мистецтв (Дортмунд, Німеччина), за рахунок коштів FH Dortmund.

Під час літньої школи паралельно працювали чотири секції: «Стійкість та якість в керуванні проектами», «Зручність використання», «Автомобільна промисловість» та «Загальне керування проектами». Своїми знаннями ділилися викладачі та представники промислових підприємств з Німеччини, Литви, Іспанії, Бельгії, України. Від ЗНТУ у літній школі взяла участь Г.В. Табунщик, професор кафедри програмних засобів.

Вільний час українських студентів був заповнений спілкуванням зі студентами з Католицького університету Льовена (Бельгія, м. Льовен), Університету Басків (Іспанія, м. Більбао), Інституту економіки і бізнесу Каунаса (Литва, м. Каунас), Університету прикладних мистецтв (Німеччина, м. Дортмунд), Технічного Університету Дортмунда (Німеччина, м. Дортмунд).

Від ЗНТУ отримали можливість навчатися загальним підходам щодо керування проектами студенти МІСЮРА Семен (КНТ-711м), МІХАЙЛЮЧЕНКО Денис (КНТ-621м), ГОЛОВЧЕНО Ганна (КНТ-621м). За результатами літньої школи студенти отримали сертифікати, а, головне, вони отримали нові знання та мали можливість спілкуватись з представниками різних країн.

Сподіваємось, що наступного літа студенти ЗНТУ також отримають можливість взяти участь у літній школі.

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами