Ви є тут

Головна

Освітній проект «Авіатор 2018» Фонду Бориса Колеснікова набирає обертів: 8 лютого в технічних вузах України відбувся другий відбірковий етап. 3 200 конкурсантів змагалися в знаннях з технічної англійської мови, яка визнана міжнародною в авіаційному світовому співтоваристві.

Протягом години студенти виконували творчі завдання і проходили тести, які для них підготувала експертна рада проекту. Конкурсанти, які отримають високі бали в цьому турі, забезпечать собі місце в наступному: в березні організатори перевірять, наскільки добре юні авіатори знають теорію та історію авіації.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков зазначив, що конкурс «Авіатор 2018» успішно подолав свій екватор. Він побажав студентам успіхів, проявити себе, здивувати експертне журі. «У конкурсантів важливий етап, адже без авіаційної технічної мови в авіації робити нічого. Залишається побажати всім учасникам конкурсу високих результатів. З переможцями ми зустрінемося у фіналі. Шлях до Лондона нелегкий, але він того вартий», – підкреслив Борис Колесніков.

Молоді фахівці не тільки повторюють теорію, а й продумують ідеї стартапів для фіналу, який пройде в квітні. «Я вчуся на шостому курсі, встиг трохи призабути предмети, які нам читали на перших курсах. Згадую все, перечитую підручники, а паралельно з цим готуюся до фіналу, роблю фундаментальну презентацію власного проекту. Хочу почути від фахівців галузі зауваження і професійні поради для того, щоб згодом моя бізнес-ідея втілилася в життя і стала успішною», – розповів студент Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Вадим Шелюжак.

Студенти технічних спеціальностей з усієї України борються за поїздку на міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон, який пройде в липні. Призових місць – сто. Дипломами переможців «Авіатора 2018» будуть нагороджені найталановитіші та цілеспрямовані конкурсанти, яким відвідування профільного форуму в Великобританії допоможе в подальшому становленні в професії.

Нагадаємо, діяльність Фонду Бориса Колеснікова сфокусована на проведенні освітніх конкурсів для студентів України. Організація вже десять років реалізує проекти, які покликані підтримати молодь, показати їй престижні профільні виставки світу, познайомити з останніми досягненнями і новинками в галузі. У 2017 році Український форумом благодійників назвав Фонд Бориса Колеснікова найбільшою благодійною організацією з бюджетом понад 10 млн грн, спрямованим на розвиток освіти і науки України.