13 березня у стінах Запорізького національного технічного університету за підтримки Центру сприяння працевлаштуванню відбувся майстер-клас з теми «Інформаційні технології на підприємстві (на прикладі ВАТ «Запоріжсталь»). Він став джерелом цінної інформації для студентів ФКНТ та ФРЕТ усіх курсів, а особливо для тих, хто майже закінчив період свого навчання в нашому закладі.

Для проведення майстер-класу був запрошений начальник управління інформаційних систем Орєшкін Юрій Ігорович. Він одразу ж перейшов до справи, відмічаючи дуже важливі аспекти працевлаштування, які треба враховувати кожному студентові. Наприклад, був винесений такий серйозний показник, як досвід роботи, без якого молодим спеціалістам буде важко, а також названі особливості проходження співбесіди.

Далі мова пішла про обов'язки та умови праці IT-спеціалістів у контексті металургійного підприємства, що супроводжувалось наглядною презентацією. Оратор не забував розбавляти шалену кількість високотехнологічних термінів цікавими практичними фактами.

Слід відмітити, що майстер-клас виявився настільки різностороннім, наскільки це взагалі можливо у сфері інформатики на підприємстві. Тому навіть студент машинобудівного факультету міг почерпнути для себе декілька важливих зауважень.

Орєшкін Ю.І. із задоволенням відповів на запитання студентів. Молодь цікавила наявність вакансій, можливості реалізуватися за напрямком підготовки, заробітна плата та особливості організації праці на підприємстві.

Дякуємо Центру сприяння працевлаштуванню ЗНТУ за чудові можливості зустрічі з майбутніми роботодавцями.

Олексій Дітчук
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ