Зараз влаштуватися після навчання за спеціальністю дуже складно. Найчастіше студентам доводиться самостійно шукати заробіток, тому вони не задоволені ні заробітною платою, ні самою роботою. А якщо у роботі, яку вибрала людина, немає приємних моментів і кожний день схожий на попередній – життя, здається суцільною чорною смужкою. Таким чином, до вибору своєї майбутньої професії потрібно ставитися серйозно.

Тому 12 березня Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ запросив на майстер-клас провідного фахівця Запорізького титано-магнієвого комбінату Василегу Людмилу Вікторівну, яка докладно розповіла про сам титано-магнієвий комбінат, види діяльності на підприємстві, можливості працевлаштування випускників, сучасні вимоги ринку праці до випускників даних спеціальностей, діяльність комбінату на сьогоднішній день і багато іншого.

Майстер-клас проходив у затишній обстановці, гості розповідали дуже детально, цікаво, невимушено, із задоволенням відповідали на запитання студентів. Присутнім також продемонстрували презентацію про те, як започаткували Запорізький титано-магнієвий комбінат, його історію, періоди скрути та розквіту, і, авжеж, презентацію, в якій лаконічно була представлена інформація про критерії, правила роботи та інше.

На останок, фахівці запропонували екскурсію в музей комбінату та побажали студентам знайти себе, розвиватися як фахівцям і не тільки, навчитися бути компетентними, універсальними, відповідальними в роботі за себе і за команду, тоді такі фахівці будуть затребувані.

Дякуємо адміністрації та профкому студентів ЗНТУ за постійну організацію подібних заходів, які, дійсно, є корисними для всіх, хто хоче стати професіоналами своєї справи.

Діана Желєзнякова
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ