Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України замінило догану ректору Львівського національного університету імені Івана Франка Іванові Вакарчуку попередженням

5 березня 2012 року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України внесло зміни до наказу № 93-К, у якому йшлося про виголошення догани ректорам шести вищих навчальних закладів України, зокрема ректору Львівського національного університету Іванові Вакарчуку.

Пункт перший наказу замінили попередженням про дисциплінарну відповідальність у разі виявлення повторних випадків здійснення несвоєчасних соціальних виплат.

Причиною зміни рішення міністра освіти і науки молоді та спорту, як зазначено в наказі, є доповідна записка від 5 березня 2012 року директора департаменту економіки та фінансування Світлани Даниленко.

Нагадаємо, що 3 березня 2012 року на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з’явилась інформація про те, що відповідальність за несвоєчасну виплату індексації стипендій несе керівництво вищих навчальних закладів.

"Затримка з виплатою індексації мала місце лише в п'яти вищих навчальних закладах. І причина єдина – це, перш за все, неналежне виконання своїх обов’язків керівництвом кількох вищих навчальних закладів… Винні будуть притягнуті до суворої відповідальності", – зазначив Дмитро Табачник.

Своєю чергою Львівський національний університет імені Івана Франка заявив, що вини ректора Університету у невиплаті індексації стипендій немає, адже він відстоював позицію Університету та інтереси студентів правовим шляхом.