25 травня 2017 року у виставкому центрі Козак Палац відбувся Міжнародний семінар  « АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОМИСЛОВОСТІ », у рамках якого було обговорено наступні проблеми: технології та обладнання для 3 D – принтінгу, отримання порошків для адитивних процесів, промислове застосування адитивних технологій.

В організації семінару активну участь прийняли співробітники НДЦ „Титан Запоріжжя та кафедри „Механіка”.

Завідувачем кафедри Шевченко В.Г. було відмічено перспективність проведення даного семінару, матеріали якого можна використовувати як наочні приклади практичного використання загально-технічних дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Зацікавленість питаннями даної тематики виявили студенти ЗНТУ та ЗАКа ім. Івченка.