23 вересня на базі 55-ої окремої артилерійської бригади Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації був проведений фінальний етап обласного військово-спортивного конкурсу «Призовник-2016». В ньому брали участь 17 команд студентської та трудової молоді, зокрема представники вишів та коледжів нашої області, «Мотор Січі», «Запорізької АЕС» та інші. Команди змагались у конкурсах строю та пісні, неповному розбиранні-збиранні зброї, одяганні засобів захисту, першої медичної допомоги в умовах «бойових дій», спеціалізованому кросі, підтягуванні в бронежилеті, змаганнях зі стрільби та військово-прикладної естафети.

Запорізький національний технічний університет представляла команда «ЩИТ ЗНТУ», до складу якої входили співробітники нашого спецпідрозділу «ЩИТ». Команда гідно представила наш університет, хоча і не стала переможцем. Будемо сподіватися, що отриманий перший досвід участі в цьому заході дозволить в наступному році вибороти перемогу.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ