29 квітня ранок видався хмарним та дощовим, проте це не зупинило студентів Запорізького національного технічного університету підтримати заклик громадських організацій «Запорізький вектор», «Фонд добрих справ» та профкому студентів ЗНТУ провести суботник у парку відпочинку «Олександрівський сад».

«Олександрівський сад» – улюблене місце відпочинку «машинківців» – знаходиться навпроти Запорізького театру ляльок. Тут молодь часто проводять свій вільний час у добрих компаніях, або коли йде перерва чи «вікно». Адже завдяки «Запорізькому вектору» у парку достатньо затишно і присутній вільний доступ до Wi-Fi.

Тож, студенти нерідко долучаються до заходів, пов'язаних із «Олександрівським садом», і залюбки погодилися взяти участь у суботнику. Наша молодь у кількості 40 осіб організовано і дружно прибрала гілки, опале листя, сміття, працювала не покладаючи рук.

У результаті – чистота і порядок біля рідного університету, добрі емоції від спільної роботи на свіжому повітрі. Дякуємо всім учасникам суботнику в парку відпочинку «Олександрівський сад» за добрий вклад та щиру роботу!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ