1. Польська О.В., Аналіз методів пошуку та вибору Web-сервісів [Текст] / О.В. Польська, О.В. Зелік // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15-19 квітня 2015, Запоріжжя: ЗНТУ. – 2015. (прийнято до публікації)

2. Ситніков О.С., CLEANROOM SOFTWARE ENGINEERING як альтернативна технологія розробки високонадійного програмного забезпечення [Текст] / О.С. СИТНІКОВ, В.С. Павлюк, О.В. Польська // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15-19 квітня 2015, Запоріжжя: ЗНТУ. – 2015. (прийнято до публікації)

3. Кудерметов Р.К., Використання паралельних потоків для реалізації паралельних методів інтегрування [Текст] / Р.К. Кудерметов, О.В. Польська // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15-19 квітня 2015, Запоріжжя: ЗНТУ. – 2015. (прийнято до публікації)

4. Лукаш Д.В., Аналіз методологій проектних команд [Текст] / Д.В. Лукаш, В.В. Васькіна, О.В. Польська // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15-19 квітня 2015, Запоріжжя: ЗНТУ. – 2015. (прийнято до публікації)

5. Романюк В.М., Постійна інтеграція для автоматизації розробки програмних проектів [Текст] / В.М. Романюк, О.В. Польська // Збірник тез доповідей щорічної науково-технічної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки", 15-19 квітня 2015, Запоріжжя: ЗНТУ. – 2015. (прийнято до публікації)

6. Шкарупило В.В., DEVS-орієнтована методика валідації композитних веб-сервісів [Текст]/ В.В. Шкарупило, Р.К. Кудерметов, О.В. Польська // Радіоелектроніка, інформатика, управління. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. (прийнято до публікації)

7. Кудерметов Р.К., Многопоточная java-реализация двухточечного блочного одношагового метода интегрирования [Текст]/ Р.К. Кудерметов, О.В. Польская // Збірник праць «ІНТЕРНЕТ-ОСВІТА-НАУКА-2014» дев’ятої міжнародної науково-практичної конференції ІОН-2014. – Вінниця: ВНТУ, 14-17 октября 2014 р., с. 123-125.

8. Польская О.В., Иерархическая структура web-сервиса [Текст] / О.В. Польская // Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій. Тези доповідей VII міжнародної науково-практичної конференції (17-19 вересня 2014 р., м. Запоріжжя) – Запоріжжя: ЗНТУ, 2014, с. 212-213.

9. Польская О.В., Анализ подходов к выбору web-сервисов по QoS-характеристикам[Текст]/ О.В. Польская, Р.К. Кудерметов // Системный анализ и информационные технологии: материалы 16-й Международной научно-технической конференции SAIT 2014. – Киев: УНК “ИПСА” НТУУ “КПИ”, 26-30 мая 2014 р., с. 430-431.

10. Кудерметов Р.К., Сервис-ориентированная система сбора и обработки телеметрической информации [текст] / Р.К. Кудерметов, Н.Н. Хохлов, Н.Д. Маслова, О.В. Польская // Сборник научных трудов ДонНТУ. Серия "Информатика, кибернетика и вычислительная техника", вип.12 (165), 2010. - с. 121-125.