1.            Шкарупило В.В. WS-BPEL-модификация метода TLC-верификации / В.В. Шкарупило // Східно-Європейський журнал передових технологій. – Харків : НВП "Технологічний центр", 2013. – № 2 (64), Том 4. – С. 23–28.
2.            Шкарупило В.В. Модель TLA-спецификации композитного веб-сервиса с множеством динамик / В.В. Шкарупило // Радіоелектроніка, інформатика, управління. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – № 1 (28). – С. 94–100.
3.            Shkarupylo V.V. An Approach to Composite Web Services Formal Verification / V.V. Shkarupylo, R.K. Kudermetov // Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка. – Донецьк : ДонНТУ, 2012. – № 16 (204). – С. 129–133.
4.            Шкарупило В.В. Концептуальная модель процесса автоматизированного синтеза композитных веб-сервисов / В.В. Шкарупило, Р.К. Кудерметов, Т.А. Паромова // Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка. – Донецьк : ДонНТУ, 2012. – № 15 (203). – С. 231–238.
5.            Шкарупило В.В. Сравнительный анализ подходов к реализации процесса автоматизированного синтеза композитных веб-сервисов / В.В. Шкарупило, Р.К. Кудерметов // Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Серія: комп’ютерні системи та компоненти. – Чернівці : ЧНУ, 2011. – № 4, Том 2. – С. 80–85.
6.            Шкарупило В.В. DEVS-модель как средство валидации композитных веб-сервисов распределенной системы / В.В. Шкарупило, С.Ю. Скрупский, Р.К. Кудерметов // Комп’ютерно-інтегровані технології: освіта,  наука, виробництво. – 2011. – № 7. – С. 61–67.
7.            Шкарупило В.В. Комплексный подход к автоматизации композиции веб-сервисов / В.В. Шкарупило, Р.К. Кудерметов // Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Серія: комп’ютерні системи та компоненти. – Чернівці : ЧНУ, 2011. – № 1, Том 2. – С. 114–120.
8.            Шкарупило В.В. Прогнозирование годового роста трафика Интернет, на основе подобранной модели временного ряда / В.В. Шкарупило, К.Н. Касьян // Східно-Європейський журнал передових технологій. – Харків : НВП "Технологічний центр", 2010. – № 1/4 (43). – С. 36–38.
9.            Шкарупило В.В. Исследование с помощью статистических программ целесообразности внедрения стандарта 10G-Ethernet в кластерах ВУЗов / В.В. Шкарупило, К.Н. Касьян, А.Г. Маркин // Радіоелектроніка, інформатика, управління. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2010. – № 2 (23). – С. 153–156.

Всього опубліковано наукових статей – 9.