2018

• Чеботар К.М. Дослідження рівня використання водіями засобів пасивної безпеки / К.М. Чеботар (Т-316) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція загальноінженерних дисциплін - 3 місце.
  • Скребцов О.А. Складання маршрутів пасажирських автобусних перевезень на території Широківської об’єднаної територіальної громади / О.А.Скребцов (Т-313м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція транспортна - 1 місце.
  • Юзвук Н.С. Аналіз аварійності на залізничних переїздах України та шляхи її зниження / Н.С. Юзвук (Т-813м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція транспортна - 2 місце.
  • Рожманова А.В. Особливості пасажирського перевезення на автобусному маршруті, що не дублюється / А.В. Рожманова (Т-313м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція транспортна - 3 місце.