Наукові  роботи  та  наукові  гранти  студентів-переможців  конкурсів  різних  рівнів  студентських  наукових  робіт  (за  останні  20  років):

П.І.П. студента-лауреата.    Назва наукової роботи.    Конкурс.    Науковий керівник.    Рік отримання.

Андрієнко Ганна, гр. Е-213 – «Джерела мудрості народного філософа України Г.С.Сковороди» – І місце Всеукраїнського конкурсу студентства та обдарованої молоді (під патронажем Верховної Ради України) – доц. Повзло О.М.  – 1995 р.

Шиніберов Олександр, гр. РП-427 – «Проблема людини у філософії Давньої Греції» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Головко Л.В. – 1999 р.

Кононенко Максим, гр. РП-518 – «Філософські аспекти проблеми штучного інтелекту» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2000 р.

Сємілєтов Станіслав, гр. РП-529 – «Людина, що грає: у суспільстві (у світі) та наодинці із собою» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2001 р.

Максютенко Владислав, гр. РП-721 – «Хто у житті є головним? Ступіні пізнання життя» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2003 р.

Горобець Вікторія, гр. ІОТ-532 – «Людина "у пошуках інди-відуальної свободи": філософський шлях через Середні віки – Реформацію – Відродження... у сучасний світ» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2004 р.

Каспирович Ганна, гр. РП-113 – «Філософія про феномен душі» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2005 р.

Сирцев  Антон, гр. РП-814 – «Тисячі шляхів ведуть до помилки, до істини – тільки один» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2006 р.

Дерновий Ігор, гр. РП-115 – «Філософські роздуми про феномен цивілізації: плюси та мінуси сучасного світу у калейдоскопі цивілізацій давнини» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Бондаренко О.В. – 2007 р.

Агаджанова Єлизавета, гр. ФЕУ-527 – «Ніцшеанська концепція “воля до влади” як влада над собою, як свобода самовираження» – Лауреат Першої премії обласного конкурсу для обдарованої молоді, секція "філософія" – доц. Арсентьєва Г.О. – 2008 р.

Огурцова Анастасія, гр. РТ-911 – «Трансформації готичної субкультури у системі динаміки українського суспільства» – Лауреат вузівського туру Конкурсу на кращу студентську наукову роботу (секція «Гуманітарна»), І місце; взяла участь у 2-му турі Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт з «філософських наук» (Одеський НУ ім. І.Мечнікова, квітень 2014 р.). – доц. Ємельяненко Є.О. – 2013 р.

Літвінов Денис, гр. Е-313 – «Трансформація змісту освіти – справа викладачів і студентів» – Лауреат вузівського туру Конкурсу на кращу студентську наукову роботу (секція «Гуманітарна»), ІІ місце – доц. Бондаревич І.М. – 2014 р.

Томіло Денис, гр. Е-313 – «Модернізація змісту дисципліни: справа викладачів і студентів» – Диплом ІІІ ступеня 2-го туру Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт з «філософських наук» (взяв участь у 2-му турі Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт, Одеський НУ ім. І.Мечнікова, березень 2015 р.) – доц. Бондаревич І.М. – 2014 р.

Шевченко Анжела, гр. Е-514 – «Феномен "гри в довіру" в українському соціальному просторі» – ІІІ місце Конкурсу студентських наукових робіт ЗНТУ, секція «гуманітарна» –  доц. Бондаревич І.М. – 2016 р.; взяла участь у Міжнародному студентському тижні 12-22.05.2017 р. у м. Ільменау (Німеччина).

Целікова Єлізавета, гр. ГП-325 – «Специфіка соціального простору суспільства перехідного типу: український контекст» – І місце Конкурсу студентських наукових робіт ЗНТУ, секція «гуманітарна» – доц. Бондаревич І.М. – 2017 р.; ІІІ місце 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з "філософії" (Одеський НУ ім. І.Мечнікова) – доц. Бондаревич І.М. – 2018 р.

Горбунова Анастасія, г. ГФ-327 – «Філософські засади самоздійснення людського "Я"» – сертифікат Науково-практичної конференції 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії (Одеський НУ ім. І.Мечнікова, ф-т історії та філософії) – доц. Арсентьєва Г.О. – 2019 р.