Розробка навчально-методичного забезпечення, в основному, спрямована на забезпечення самостійної роботи студентів під час вивчення студентами теоретичного матеріалу, підготовки до практичних занять, виконання контрольних завдань, курсових, кваліфікаційних робіт тощо. Викладачами кафедри розроблені методичні вказівки для економічного обґрунтування дипломних проектів науко-дослідної, конструкторської, технологічної тематики для бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Щорічно розробляються робочі програми з кожної дисципліни.
Кафедра забезпечує викладання дисциплін за спеціальностями 073 "Менеджмент" та 076 ""Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Для кожної дисципліни, що викладається розроблено повний методичний комплекс, що включає в себе:
-        робочу програму;
-        конспект лекцій;
-        матеріали для самостійної роботи студентів;
-        матеріали для контролю знань;
-        питання для заліку та іспиту;
-        методичні вказівки для виконання практичних робіт; контрольних; самостійних;
-        методичні вказівки з обґрунтуванню економічного розділу дипломних проектів для бакалаврів; спеціалістів; магістрів;
В учбовий процес активно впроваджуються наукові дослідження та винаходи викладачів.