Стипендіальна програма стажування для України, започаткована у 2015 році, пропонує українським студентам, магістрам, аспірантам та випускникам університетів пройти стажування у провідних німецьких компаніях протягом 3-5 місяців. Стажування розпочнеться 1 лютого 2017 року.

Програма фінансується Німецьким міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і компаніями, в яких стажуватимуться українські учасники.

Програма розрахована на студентів останніх років бакалаврату, студентів магістратури, аспірантів та випускників, що закінчили університет не раніше літа 2015 р..

Вимоги до кандидатів:

- бути студентом, магістром, аспірантом, випускником університету за спеціальністю: фінанси/математика, менеджмент/економіка, логістика/організація виробництва і менеджмент, німецькі студії, машинобудування, електротехніка, інформаційні технології, цивільне будівництво, хімія/біонаука;

- аплікати повинні добре володіти німецькою та/або англійською мовою;

- вік до 30 років.

Усі витрати відібраних учасників покриваються організаторами, на період стажування надається стипендія.

Серед документів, які треба представити аплікантам для участі у програмі – мотиваційний лист, резюме (CV), диплом, довідка з деканату, фото та рекомендаційний лист від професора. Всі документи подаються з перекладом на англійську або німецьку мову в режимі on-line, прийом документів триває до 6 червня 2016 року.

Детальну інформацію про список документів та процедуру подачі заявки можна отримати у відділі міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами (а. 340), а також на сайті www.InternshipProgramme.de

24 травня в ЗНТУ було проведено презентацію програми «Internship Programme of German Business for Ukraine 2017». Презентацію провела учасниця програми 2016 року аспірантка ЗНУ Вікторія Грубась. Всі учасники з зацікавленістю прослухали детальну інформацію про програму і отримали відповіді на всі запитання.

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами