Мета дисципліни - формування в студентів знань, навичок й уміння згідно з ОКХ, які дозволять здійснити впровадження при проектуванні електричних апаратів різних електронних схем і пристроїв, що підвищують надійність і функціональні можливості цих апаратів.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати:

• методи аналізу електронних пристроїв, з живленням безпечного режиму їх роботи, особливостями побудови підсилювачів різного роду, аналого- цифрових перетворювачів, основи мікросхемотехніки й різних імпульсних пристроїв.
  • основи проектування електронних схем і пристроїв;
  • методи, що підвищують надійність і функціональні можливості цих апаратів;

вміти: розробляти алгоритм розрахунку електронних схем і пристроїв.

Викладач: д.т.н., проф., Поляков Михайло Олексійович

Методичне забезпечення

1. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 2 «Пристрої» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання / уклад.: М. О. Поляков, Л. С. Скрупська - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 26 с.

2. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи електроніки та мікросхемотехніки» частина 1 «Електронні прилади та базові вузли» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання / уклад.: М. О. Поляков, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 38 с.

3. Methodical Instructions to laboratory works on discipline "The basics of electronics and microcircuitry" part 1 for students of specialty 141 -"Electrical power engineering, electrical engineering and electromechanics" of all forms of education / Comp.: M. O. Polyakov, L. S. Skrupskaya. – Zaporizhzha : ZNTU, 2019. – 36 p.

4. Methodical Instructions to laboratory works on discipline "The basics of electronics and microcircuitry" part 2 for students of specialty 141 - "Electrical power engineering, electrical engineering and electromechanics" of all forms of education / Comp.: M. O. Polyakov, L. S. Skrupskaya. – Zaporizhzha : ZNTU, 2019. – 23 p.

Найменування показників Спеціальність (напрям підготовки), спеціалізація Характеристика навчальної дисципліни
денна форма навчання заочна форма навчання
Кількість кредитів – 4 Спеціальність: 141 "Електротехніка, електротехніка та електромеханіка" нормативна
Спеціалізація: Електричні машини і апарати
Змістових модулів – 6 Галузь знань: Електрична інженерія Рік підготовки:
2,3-й 2,3-й
Індивідуальне науково-дослідне завдання – Семестр
Загальна кількість годин – 240 4,5-й 4,5-й
Лекції
  Освітній ступень: Бакалавр  38 год. 10 год.
Практичні, семінарські

Лабораторні