Прізвище: Харченко

По батькові: Володимирівна

Посада: старший викладач

Освіта: вища

• Запорізький Машинобудівний Інститут ім. Чубаря, транспортний факультет, 1974 р., спеціальність за дипломом – 1615 «Промисловий транспорт», кваліфікація за дипломом – «інженер промислового транспорту».
  • Запорізький Національний Технічний Університет, економічний факультет, 2001 р. спеціальність за дипломом – «Економіка», кваліфікація за дипломом – «економіст-менеджер».

Наукові інтереси:

• Економіка транспорту,
  • Організація перевезень,
  • Управління на транспорті.

Дисципліни, які викладає:

• Економіка транспорту;
  • Організація перевезень;
  • Управління на транспорті;
  • Проектний аналіз;
  • Основи економіки транспорту;
  • Економіка транспорту.

Основні наукові роботи (публікації):

• Бабушкін Г.Ф. Техніко-економічна оцінка оптимального управління процесами доставки дрібнопартіонних неоднорідних вантажів у цехи підприємств / Г.Ф. Бабушкін, О.Ф. Кузькін, Т.В. Харченко, А.М. Каплуновська // Вісті автомобільно-дорожнього інституту. – 2009. – №1(8)
  • Бабушкін Г.Ф. Принципи автоматизації інформаційних потоків у системі управління процесами перевезень / Г.Ф. Бабушкін, Т.В. Харченко, І.М. Райда // Нові матеріали і технології в металургії і машинобудуванні. – 2009. – №2
  • Бабушкін Г.Ф. Логістичний підхід до вибору виду транспорту і типу рухомого складу [Текст] / Г.Ф.Бабушкін, С.М.Турпак, С.В.Грицай, Т.В.Харченко // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. –  №4, 2012. – С.41.46.

Всього наукових праць: 20.

Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• Бабушкин Г.Ф Выбор эффективного вида подвижного состава для грузовых перевозок / Г.Ф. Бабушкин, Н.И. Лазуткин, Т.В. Харченко, А.Н. Каплуновская // Тиждень науки: щорічна науково-практична конф. Викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки», 13-19 квітня 2012р: тези доповідей у 5-ти томах. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2012. – Т.2. – С.112-113.

Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

Відзнаки та нагороди:

• Нагрудний знак Запорізького національного технічного університету «За бездоганну працю» ІІІ ступеня, 2007.
  • Почесна грамота виконавчого комітету Запорізької міської ради, 2012.

Рік початку діяльності в університеті: 1980.

Мови спілкування: українська (вільно), російська (вільно)

Контакти:

адреса:  вул.Гоголя, 64, м.Запоріжжя, Україна, 69063 [для поштових відправлень: вул.Жуковського, 64, м.Запоріжжя]
аудиторія (кабінет): 109
тел.: +380(61)769-85-60