Прізвище: Харченко

Обліковий запис науковця (Scopus): 57193442913

Обліковий запис науковця (Google Scholar): https://scholar.google.com.ua

Освіта: вища

• Запорізький Машинобудівний Інститут ім. Чубаря, транспортний факультет, 1974 р., спеціальність за дипломом – 1615 «Промисловий транспорт», кваліфікація за дипломом – «інженер промислового транспорту».
  • Запорізький Національний Технічний Університет, економічний факультет, 2001 р. спеціальність за дипломом – «Економіка», кваліфікація за дипломом – «економіст-менеджер».

Наукові інтереси:

• Економіка транспорту,
  • Організація перевезень,
  • Управління на транспорті.

Дисципліни, які викладає:

1. Економіка транспорту

Основні наукові роботи (публікації):

• Турпак С.М. Підвищення ефективності взаємодії залізничного та водного транспорту визначенням раціональних розмірів руху / С.М. Турпак, Л.О. Васильєва, Т.В. Харченко, Л.А. Веремеєнко, В.В. Гришко // Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського. Серія : Технічні науки. - К., 2020. - Том 31 (70). - № 2. Ч. 2. С. 175-181.
  • Gritcay S. Development of mathematical models for planning the duration of shunting operations / S. Gritcay, A. Lashenyh, S.Turpak, E. Ostrohlyad, T. Kharchenko // Eastern-European Journal of Enterprise Technologies. – 2017 – No. 3 (85). – P. 33 – 39.
  • Gritcay, S. The effect of methods of eliminating spikes in the time series of freight flows on their statistical characteristics / S. Gritcay, A. Lashenyh, S. Turpak, E. Ostrohlyad, T. Kharchenko // Eastern-European Journal of Enterprise Technologies. – 2017. – No. 1/3 (85). – P. 33-39.
  • Бабушкін Г.Ф. Логістичний підхід до вибору виду транспорту і типу рухомого складу [Текст] / Г.Ф. Бабушкін, С.М. Турпак, С.В. Грицай, Т.В. Харченко // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. – 2012. – №4 (175). – С. 41-46.
  • Бабушкін Г.Ф. Техніко-економічна оцінка оптимального управління процесами доставки дрібнопартіонних неоднорідних вантажів у цехи підприємств / Г. Ф. Бабушкін, О. Ф. Кузькін, Т.В. Харченко, А.М. Каплуновська //  Вісті автомобільно-дорожнього університету.— 2009.— №1(8).— С. 36–39.

Всього наукових праць: 9.

Перелік усіх наукових публікацій за роками

Участь у конференціях:

• Tarasenko O.V. Practical driving skills: quality of training / O.V. Tarasenko, L.O. Vasylieva, T.V. Kharchenko // Results of modern scientific research and development. Proceedings of the 3rd International scientific and practical conference. Barca Academy Publishing. Madrid, Spain. 2021. Pp. 176-180.
  • Tarasenko O.V. Automatic fixation network density – guarantee of compliance with the requirements of the road rules / O.V. Tarasenko, L.O. Vasylieva, T.V. Kharchenko // International scientific conference «Organization of scientific research in modern conditions» ‘2021: Conference proceedings ///«ISE&E» & SWorld in conjunction with KindleDP. - Seattle, Washington, USA, 2021 - Pp. 34-37.
  • Tarasenko O. Social activity as a tool of fight against the violators of road rules / O. Tarasenko, L. Vasylieva, T. Kharchenko // Organization of scientific research in modern conditions ‘2020: conference proceedings. – Seattle: KindleDP, 2020 – Pp. 149-151.
  • Tarasenko O. Measures to reduce the traffic rules encouraging citizens / O. Tarasenko, L. Vasylieva, T. Kharchenko // “Science progress in European countries: new concepts and modern solutions”: Papers of the 11th International Scientific Conference. December 20, 2019, Stuttgart, Germany. Pp. 63-66.
  • Тарасенко О.В. Розробка заходів щодо зниження рівня порушень правил дорожнього руху  / О.В. Тарасенко, Л.О. Васильєва, Т.В. Харченко // Dynamics of the development of world science. Abstracts of the 4th International scientific and practical conference. Perfect Publishing. Vancouver, Canada. 2019. Pp. 485-489.

Перелік усіх конференцій, у яких взято участь, за роками

Відзнаки та нагороди:

• Почесна грамота виконавчого комітету Запорізької міської ради, 2012.
  • Нагрудний знак Запорізького національного технічного університету «За бездоганну працю» ІІІ ступеня, 2007.

Рік початку діяльності в університеті: 1980.

Мови спілкування: українська (вільно), російська (вільно)

Контакти:

адреса:  вул.Гоголя, 64, м.Запоріжжя, Україна, 69063 [для поштових відправлень: вул.Жуковського, 64, м.Запоріжжя]
аудиторія (кабінет): 109
тел.: +380(61)769-85-60