З 26 по 28 грудня 2018 р. (згідно наказу МОН України № 3012-л від 12.12.2018 р) на кафедрі менеджменту проходить первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Регіональне управління» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу ХV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 «Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» експертна комісія працює у складі:

1.    Гавкалової Наталії Леонідівни, завідувача кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктора економічних наук, професора, голови комісії.

2.    Романенко Катерини Михайлівни, професора кафедри публічного управління та права Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради, доктора наук з державного управління, доцента, члена комісії.