2009 рік

1. Кузькін, О. Ф. Факторний аналіз тривалості очікування пасажиром посадки у системі міського транспорту загального користування / О. Ф. Кузькін, Д. Я. Муковська (Т-335) // Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету ім. М. Остроградського. — 2009. —№6(59). — С. 114–118.

2008 рік

1. Кузькін, О. Ф. Оцінка витрат часу на підхід пасажирів до зупинок міського маршрутного пасажирського транспорту / О. Ф. Кузькін, Є. І. Іва­нов (Т-334) // Східноєвропейський журнал передових технологій. — 2008. — №1/4(31). — С. 30–32.
  1. Каплуновська А.М. Сучасні приоритети розвитку транспортного законодавства в Україні / А.М. Каплуновська, Н.Ю. Бистра (Т-827сп) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – С.131-133.
  2. Райда І.М. Аналіз використання автобусів різної місткості на автобусних міських маршрутах / І.М.Райда, Н.С. Юзвук (Т-813м) // регіональна науково-практична конференція серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів «Транспортні системи і технології: проблеми та перспективи розвитку», ЗНТУ.
  3. Райда І. М. Дослідження пасажиропотоків на автобусних маршрутах 18 та 81 міста Запоріжжя / І.М.Райда, Н.С. Юзвук (Т-813м) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – С.134-136.
  4. Райда І.М. Проблема перевезення пільгової категорії громадян автобусними маршрутами у місті Запоріжжя / І.М.Райда, Т.В. Жиленко (Т-313м) // регіональна науково-практична конференція серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів «Транспортні системи і технології: проблеми та перспективи розвитку», ЗНТУ.
  5. Рожманова А.В. Шлях вирішення проблем заторів на підході до перехрестя з кільцевим рухом / А.В. Рожманова (Т-313м), О.А. Скребцов  (Т-313м) // регіональна науково-практична конференція серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів «Транспортні системи і технології: проблеми та перспективи розвитку», ЗНТУ.
  6. Турпак С.М. Аналіз використання схем навантаження металопродукції на металевих багатооборотних піддонах / С.М. Турпак, Л.О. Васильєва, А.Д. Панова // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – С.138-140.
  7. Турпак С.М. Використання інформаційнодиспетчерської системиуправління залізничним транспортом для контролютехнічного стану вагонів / С.М. Турпак, Л.С. Михайленко (Т-813м) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – С.133-134.
  8. Харченко Т.В. Особливості вибору транспортних засобів під час перевезення небезпечних вантажів / Харченко Т.В., Кудінова К.Ю. (T-814) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – С.129-131.
  9. Юдін В.П. Обстеження інтенсивності та складу транспортного потоку на перехресті «вул. Українська – Набережна Магістраль» / В.П.Юдін, Д.В.Глушко (Т-313м) // регіональна науково-практична конференція серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів і учнів «Транспортні системи і технології: проблеми та перспективи розвитку», ЗНТУ.
  10. Юдін В.П. Електромобіль. Вчора, сьогодні і завтра / В.П.Юдін, В.І. Ходан (Т-316) // Тиждень науки. Тези доповідей науково-практичної конференції. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2018 – С.136-138.