Для забезпечення своїх студентів міжкультурними компетенціями, що необхідні в умовах сучасної глобалізації суспільства, Запорізький національний технічний університет проводить активну роботу щодо отримання нових міжнародних договорів для кредитної та ступеневої мобільності студентів.

Кредитна мобільність для студентів ( http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html ), це короткострокове навчання студентів усіх освітніх рівнів (окрім бакалаврів першого року навчання) за попередньо визначеними курсами з отриманням кредитів в університетах країн-членів Програми Еразмус+ із обов'язковим визнанням результатів навчання (перезарахування кредитів) у період від 3 місяців (мінімально) до 12 місяців (максимально).

В цьому році ЗНТУ отримав два нові гранти в рамках мобільності Erasmus+ KA1 з Технічним Університетом Ільменау (м. Ільменау, Німеччина) та Інститутом Прикладних Наук (м. Дортмунд, Німеччина). Нові гранти дають можливості студентам магістратури та аспірантам інституту інформатики та радіоелектроніки пройти навчання протягом семестру(6 місяців) у зазначених навчальних закладах у період з 1 червня 2017р. до 31 липня 2019 р. Критеріями відбору є володіння англійською мовою на рівні B2, що повинно підтверджуватись відповідним сертифікатом, та рекомендації кафедри та наукового керівника.

За більш детальною інформацією звертатись до координатора з питань мобільності KA1, професора кафедри програмних засобів Табунщик Галини Володимирівни (ауд. 43, тел. 2-67, galina.tabunschik@gmail.com) та провідного фахівця відділу міжнародних зв'язків Дуйко Лариси Миколаївни (interdep@zntu.edu.ua, а. 340).