Офіційний канал деканату:

До уваги випускників-магістрів 2024 року

Оформити сплату за диплом і додаток до нього можна за посиланням https://url.zp.edu.ua/dyplom2024   Перелік дій, які необхідно виконати студентам, наведено у формі

День відкритих дверей в НУ "Запорізька політехніка" у форматі онлайн

Чекаємо тебе 17 грудня о 10:00 на Zoom конференції

Код доступу: 2023

На тебе чекає зустріч із деканом та викладачами факультету. Вони тобі розкажуть про спеціальності, які ти зможеш опанувати на нашому факультеті, про те, де і ким ти зможеш працювати, про твої можливості та перспективи як студента та випускника інженерно-фізичного факультету.

До уваги випускників 2023 року

Згідно наказу №161 від 05.05.2023р. встановлено вартість послуги по забезпеченню оформлення документів про вищу освіту у розмірі 200,00 грн. без ПДВ

До уваги студентів, у яких закінчився термін дії паспорту!

Просимо надати до деканату нові дані свого паспорту (якщо вони були змінені) для оновлення інформації у базі, особливо це важливо для випускників IV курсу та І курсу магістратури. Копії можливо надіслати на е-пошту деканату або принести до деканату (ауд. 345 головного корпусу).

До уваги студентів, які вступили на 1 курс за скороченою програмою та 2 курс (ІФ-113_2, ІФ-213_2, ІФ-313_2, ІФ-413_2, ІФ-513_2 , ІФз-413_2)

Просимо ТЕРМІНОВО надати до деканату скан або копії диплому та додатоку до диплому. Надати можливо на пошту деканату (dekanat_if@zp.edu.ua) або телеграм на номер деканату 0630400229 (life), можна також особисто надати копії в деканат ( головний корпус, ауд. 345). Інформація потрібна для складання індивідуальних планів навчання.

До уваги студентів

Замовлення студентських квитків онлайн!

Відтепер студенти можуть замовляти студентські квитки та їх дублікати при втраті онлайн. Для цього потрібно заповнити спеціальну онлайн-форму за посиланням у нашому телеграм-каналі від 25.08.2023.

Умовами успішного замовлення та виготовлення студентського квитка є наявність в Єдиній державній електронній базі з питань освіти актуальної інформації щодо вашого зарахування, документу, що посвідчує особу та громадянство, РНОКПП, фото.

Якщо всі умови замовлення будуть виконані, то студентські квитки, замовлені до 10 числа поточного місяця, будуть готові приблизно до 1 числа наступного місяця.

Одразу після виготовлення електронний вид студентського квитка з’явиться в Дії. У разі необхідності отримати студентський у вигляді пластикової картки необхідно буде звернутись до деканату (ауд. 345 головного корпусу).